Chovatelská stanice dalmatinů. Since 2000

Tel: +420-774-137753

e-mail: royalhermelin@seznam.cz

 

 

Vrh "Q" Royal Hermelin

(E´Lucius Malfoy of Wolfcubs & ICh., MultiCh. CHANTALL´s CHOCOLATE ROYAL HERMELIN)

*22.12.2011

 

Pejsci: QUEST for LOVE, QUICKSTEP´s DANCER, QUINCY QUENTIN

fenky: quinta esentia, queen latifah, quaryn madleen, quiet paloma,

quiddity of beauty, quarta ragazzina, quitta perdita

 


NOVINKY:

17.03.2012

Domov hledají poslední tři štěňata z vrhu "Q" Royal Hermelin:

Pejsci Quest for Love a Quickstep´s Dancer a fenka Quinta Esentia

Nejnovější fotky volných štěňat najdete zde: >>


QUEST for LOVE ROYAL HERMELIN

Standardní, černě tečkovaný pejsek, největší z vrhu, klidnější povahy, vyrovnaný, mazlivý. Ideální rodinný pes k aktivním lidem, vyžadující lásku od všech na plný úvazek :O)) V dospělosti bude středně velký, velice hezky a esteticky tečkovaný (světlejší tečkování, hezky rozložené, srst, jako z porcelánu), impozantní.


QUICKSTEP´s DANCER ROYAL HERMELIN

Standardní, hnědě tečkovaný pejsek, vynikající vyrovnané povahy. Dancer je velké sluníčko, které se chce pořád mazlit. Je jiný, než ostatní štěňata. Zatím, co ta vyběhnou ven, Dancer si vyskočí na sedačku a směje se na mne a láká mne, abych šla k němu a pomazlila se s ním. Až teprve poté, co dostane dostatek pusinek a náležitě ho pomačkám, je spokojený a ochotný jít ven za ostatníma. Jsem přesvědčená, že Dancer je ideální pes pro lidi, kteří o svého dalmatina přišli, protože svou láskou jim bolest ze ztráty dokáže rychle překonat :O))


quinta esentia ROYAL HERMELIN

Standardní, hnědě tečkovaná fenečka, velká, velice charismatická, seběvědomá. Klidnější, rozumná. Velice vhodná jako rodinný pes pro aktivní lidi, bude zvládat s přehledem všechny psí i lidské sporty. V dospělosti bude spíše větší a mohutnější, nádherná a impozantní.


Nejnovější video štěňat z vrhu "Q" Royal Hermelin:


24.02.2012

Hluchý pejsek Quincy Quentin má nový domov.

Zde si můžete přečíst mé vyjádření k celé záležitosti na Facebooku: >>


Domov hledají poslední tři štěňata z vrhu "Q" Royal Hermelin:

Pejsci Quest for Love a Quickstep´s Dancer a fenka Quinta Esentia


17.02.2012

Fotky našich štěňat z vrhu "Q" Royal Hermelin, nafocené Lenkou Daňkovou, jsem umístila také na Rajče: >>


15.02.2012

V sobotu 11.02.2012 proběhlo focení našich štěňat fotografkou Lenkou Daňkovou z Uničova.

Jak to probíhalo a fotky najdete zde: >>


11.02.2012

První štěňata odjela do svých nových domovů! Přeji hodně štěstí do dalšího života!


03.02.2012

Včera měla štěňata 6 týdnů. Byla potřetí odčervená, tentokrát přípravkem Caniverm. Od posledního focení udělala velikánský pokrok.

Za prvé - z batolících se miminek se stala krvelačná smečka :O)), které se líbí zejména v ložnici, pod postelí, takže vpuštění do této místnosti se domáhají hurónským řevem :O))

Za druhé - hezky jedí vše, co dostanou, umí už jíst také celé, nerozmočené piškoty a rovněž granule v nerozmočeném stavu.

Za třetí - stali se z nich nádherní cvalíci, radost pomacat :O))

Za čtvrté - už přiběhnou na zavolání a chtějí se mazlit :O))

Nádherná, úžasná štěňata a velice vyrovnaný vrh - jedno štěně jako druhé!

Více fotek štěňat z vrhu "Q" Royal Hermelin ve věku 6 týdnů najdete zde: >>

 

 

 


IHNED K ODBĚRU ŠTĚŇATA:

QUEST for LOVE ROYAL HERMELIN

Standardní, černě tečkovaný pejsek, největší z vrhu, klidnější povahy, vyrovnaný, mazlivý. Ideální rodinný pes k aktivním lidem, vyžadující lásku od všech na plný úvazek :O)) V dospělosti bude středně velký, velice hezky a esteticky tečkovaný (světlejší tečkování, hezky rozložené, srst, jako z porcelánu), impozantní.


quinta esentia ROYAL HERMELIN

Standardní, hnědě tečkovaná fenečka, velká, velice charismatická, seběvědomá. Klidnější, rozumná. Velice vhodná jako rodinný pes pro aktivní lidi, bude zvládat s přehledem všechny psí i lidské sporty. V dospělosti bude spíše větší a mohutnější, nádherná a impozantní.


quiddity of beauty ROYAL HERMELIN

Standardní, hnědě tečkovaná fenečka, drobnější, ale velice čilá a inteligentní. Beauty je takové malé éro, všude musí být, všechno musí poznat. Má velice milou a vyrovnanou povahu, v dospělosti bude spíše drobnější. Naprosto ideální rodinný pes, vhodný k dětem, miláček rodiny.


23.01.2012

Štěňátka již měla 4 týdny, krásně a s chutí papají, což se krásně projevilo v jejich přírůstcích. Pomalu se učí jíst granulky, které jim chutnají a taky už dostávají masíčko a těstovinky. Zrovna včera si pochutnávali na husím vývaru a masíčku. Byla také podruhé odčervená.

Zde jsou tři videa z doby, kdy jim byly 3 týdny:

 


A zde jsou aktuální fotky ve věku 4 týdny:

Kompletní fotogalerii štěňat ve věku 4 týdny najdete ZDE: >>


Pejsci:

QUEST for LOVE - na prodej


QUICKSTEP´s DANCER - závazně rezervován


QUINCY QUENTIN - rezervován


Fenky:

quinta esentia - na prodej


queen latifah - závazně rezervována


quaryn madleen - závazně rezervována


quarta ragazzina - rezervována


quiet paloma - závazně rezervována


quiddity of beauty - na prodej


quitta perdita - závazně rezervována


12.01.2012

Dnes jsou štěňátkům 3 týdny. Krásně rostou, od zítra budou přikrmovány. Nejdříve piškoty s mlékem, jakmile pochopí oč jde, začnou dostávat i puppy granulky. Očička už se všem otevřela, některá je ale ještě mají lehce zakalená. Rostou jim zoubky, poštěkávají na sebe a začínají si mezi sebou hrát. Už se jim taky zdají sny, protože ve spánku poštěkávají a běhají nožičkami. Včera jsem jim nechala vystavit očkovací průkazy.

Zde jsou fotky ve věku 3 týdny, ne všichni byli ochotní pózovat, pravda, byli značně rozespalí. Ale za týden už budou stát jako sochy :O))

Pejsci:

QUEST for LOVE

QUICKSTEP´s DANCER

QUINCY QUENTIN

Fenky:

quinta esentia

queen latifah

quaryn madleen

quarta ragazzina

quiet paloma

quiddity of beauty

quitta perdita


06.01.2012

Včera měla štěňata 14 dnů, byla poprvé odčervená, a to pastou Banminth. Váží kolem 1200 g, pomalu se jím otevírají očička.

Pejsci:

Fenky:


31.12.2011

Miminka už mají týden, všechna zdvojnásobila svou porodní váhu. Nejmenší fenka váží 500 g, většina štěňat váží 700 - 800 g. Krásně papají, mamina Čokoládka je velice zodpovědná. Štěňátkům už se začínají rýsovat první tečky, většina štěňat bude tečkováním v typu jejich maminy, Čokoládky. Štěňátka jsou jak černě, tak hnědě tečkovaná. Je o ně velký zájem, minimálně jedna fenka pojede do Německa :O))


28.12.2011

Štěňata z vrhu "Q" Royal Hermelin se narodila ve čtvrtek 22.12.2011. Je to druhý vrh naší Čokoládky, která si vedla naprosto skvěle! Narození štěňat jsem čekala v úterý, ale Čokoládka se rozhodla dát mi trochu času, abych si nejdříve odpočinula.

Ještě ve středu večer byla absolutně klidná, teplotu měla pořád vysokou. Naopak, já už pomalu začala vyšilovat, protože jsem měla pocit, že se jedná o dé já vú posledního porodu Chantall, která taky byla pořád klidná a pak mi přežilo jenom jedno štěně :O(( Byla jsem rozhodnutá, že pokud Čokoláda do čtvrtečního večera neporodí, poutíkám na veterinu.

Ve středu večer se Čokoládka najedla a šla spokojeně spát. Ve čtyři ráno mne vzbudila, tak jsem ji pustila do postele, a ještě chvilku jsme pospaly. Před pátou se chtěla vyvenčit a pak zalezla do porodnice. Ve 4,55 hod slyším nezaměnitelný mlaskavý zvuk, a ono první štěňátko je na světě! Byl to pejsek. Další pejsek se narodil v 6,00 hod. Myslela jsem, že porod bude pokračovat jako normálně - co hodinu jedno štěně. Ale Čokoláda se rozhodla, že bude trhat rekordy, takže další štěňata se narodila v 6,14 hod, 6,40 hod, (fenky), pak pejsek v 6,45 hod a další fenky v 7,35 hod, 7,43 hod, 8,43 hod, 10,15 hod a poslední fenka se narodila v 12,15 hod! Paráda! Nádherný porod, nádherná štěňátka, velice šikovná mamina! Ani jedno štěňátko jsem nemusela křísit. Žádné štěňátko nemá plotnu!

Čokoládka se o miminka krásně stará, všechna hezky pijí a mají se čile k světu.

Tento vrh byl můj nejkrásnější dárek k Vánocům. Čokoládko, děkuji!


RODIČE ŠTĚŇAT:

E´Lucius Malfoy of Wolfcubs & ICh., MultiCh. CHANTALL´s CHOCOLATE ROYAL HERMELIN

&

Otec štěňat:

E´Lucius Malfoy of Wolfcubs je černě tečkovaný elegantní pejsek, jeho otcem je černě tečkovaný pes Ch. Jendally King of Wolfcubs, importovaný z Austrálie. Matka Lukáše, jak mu říkáme, je hnědě tečkovaná fenka Brown Sugar of Wolfcubs, velice podobná na naší Čokoládku.

Lukáš je oboustranně plně slyšící (BAER bil+) a plnochrupý. Má vynikající vyrovnanou povahu.

Tituly: čekatel POLSKÉHO a SLOVENSKÉHO šampióna, Vítěz mladých 2x, BOG Junior 1.-2. místo, BIS Junior 4. místo, res. CACIB, BOS, Nejlepší junior

&

Matka štěňat:

Chantall´s Chocolate Royal Hermelin, které říkáme Čokoláda, je z našeho chovu, je hnědě tečkovaná, oboustranně plně slyšící (BAER bil+) a plnochrupá. Jejím otcem je ICh., MultiCh. Almighty´s Gift Royal Hermelin, matkou je ICh., MultiCh. Venise Venus du Domaine Belle Rose, která je importovaná z Francie.

Tituly: INTERŠAMPIÓN, GRANDŠAMPIÓN SLOVENSKA, RUMUNSKA, ŠAMPIÓN SLOVENSKA, POLSKA, RUMUNSKA, SRBSKA, JUNIOR ŠAMPIÓN POLSKA, čekatelka ČESKÉHO ŠAMPIÓNA, Multi. BOB, Krajský vítěz, etc ...

Všichni rodiče, prarodiče a praprarodiče našich štěňat jsou oboustranně plně slyšící, plnochrupí, zdraví a vynikajících povah.


 

Kontakt:

Ing. Monika Sedláčková, Hornická 1025, 735 32 RYCHVALD

Tel: +420-774-137 753