e-mail: royalhermelin@seznam.cz

Tel./Fax: 00420 596 513 151

Mobil: 00420 774 137 753

Skype: royalhermelin

 

ARCHÍV NOVINEK ROKU 2007:

10.12.2007

Dne 08.12.2007 jsme zakončili výstavní sezónu 2007 účastí v soutěži

a plesu kynologů. Do soutěže jsem přihlásila Vandu, Frankieho a Benjamínka. Za dalmatiny tam ještě bojoval hnědě tečkovaný pes Jasper Straciatella slovenského majitele Igora Strečka. Frankie měl zase jeden z těch "lepších" dnů a hned po příjezdu do Bratislavy se rozhodl, že bude krýt Vandu, přestože ta se vůbec nehárá! Takže se s ním nedalo ani trochu domluvit, ale jeho handlerka Lucia si s ním poradila na výbornou.

Posuzovali rozhodčí Lizbeth Mach (CH), Hans W. Müller (CH) a Denis Kuzelj (SLO). Vítězem VI. skupiny FCI se stal bígl Conan Darksan, který se stal také šampiónem loveckých plemen a Více šampiónem šampiónů 2007. Šampiónem šampiónů 2007 se stala fenka čínského chocholatého psa Gessi Modrý květ.

Katalog >> Výsledky>> Fotogalerie >>

Bohužel, dalmatin nepostoupil žádný.

Celá soutěž byla pojata, jak bývá v Bratislavě zvykem, ve velkolepém stylu. Organizátoři - Slovenská kynologická jednota - opět zajistili nádherné ceny pro každého účastníka. Občerstvení bylo vynikající, jídla a pití po celý večer, co hrdlo ráčí. Dobrovodný program byl zajímavý, zpívali a hráli Berco Balogh, operní diva Sisa Sklovská a úžasná skupina Fragile. O půlnoci byla vylosována tombola, ve které bylo 50 cen.

Na cestu domů jsme se vydali po jedné hodině, domů jsme dorazili o půl šesté.

Jediné, čeho opravdu lituji, je to, že jsem se soutěže Šampión šampiónů zúčastnila teprve podruhé, přestože jsem na ni byla zvána už od roku 2002, kdy Vanda dokončila Slovenského šampióna, protože tady, více než v jiných soutěžích, platí, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!

19.11.2007

MVP Praha, 17.11.2007

Ebony Esprit Royal Hermelin, mezitřída, V1, CAC

Hippy Pippi Royal Hermelin, třída mladých, V2

Ihned k odběru štěňata z vrhu "CH" Royal Hermelin, pejsci i fenky!

04.11.2007

MVP Nitra, 03.11.2007

rozhodčí: Gyárfás Marianne, Maďarsko

Funky Faun Royal Hermelin, mezitřída (1/2), V1, CAC, CACIB

Almighty´s Gift Royal Hermelin, třída šampiónů (1/1), V1, CAC, res. CACIB

Heavenly Havana Royal Hermelin, třída mladých (1/1), V1

Frankie´s Pearl Royal Hermelin, mezitřída (2/2), V2, res. CAC

Cassiopeia Princess Royal Hermelin, třída otevřená (1/3), V1, CAC, res. CACIB

Aurora Andromeda Royal Hermelin, třída otevřená, VD

Hollywood´s Dream Raul, třída čestná (1/1), V1

Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji, třída veteránů (1/1), V1

Získáním výše uvedených titulů se Fanky Faun Royal Hermelin stal čekatelem Slovenského a Mezinárodního šampióna, Almighty´s Gift Royal Hermelin se stal čekatelem Grandšampióna Slovenska, Cassiopeia Princess se stala čekatelkou Slovenského šampióna a Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji se stala čekatelkou Slovenského veterán šampióna!

01.11.2007

Táák, vzhledem k neustálým, většinou anonymním, útokům na naši chovatelskou stanici Royal Hermelin, jsem nucená uvést následující:

To, čím se jiní chlubí, my považujeme jako samozřejmost!

Takže, rodiče všech štěňat z naší chovatelské stanice jsou všichni oboustranně plně slyšící, jsou zařazeni do výběrového chovu, v případě, že jim chybí zub nebo jsou vyšší, než doporučuje standart, je toto vyváženo jinou jejich předností. Je samozřejmé, že štěňata jsou pečlivě a profesionálně (v tom nejlepším slova smyslu) odchována, řádně socializovaná, jsou krmená jak vařenou, tak suchou stravou atd., atd.. O kvalitě našich odchovů svědčí zejména to, že doposud všechna odchovaná štěňata byla slyšící, z toho 4/5 oboustranně plně slyšící (přes 50 odchovaných štěňat, přičemž dle statistky by mělo být z nich aspoň 5 úplně hluchých, ale nebylo) a v našem chovu se nevyskytují, tak časté v jiných českých chovech, ledvinové choroby!

V každém vrhu je již aspoň jeden šampión krásy, ale to, vzhledem k nízkému věku našich odchovů, není číslo konečné. Za 2,5 roku jsme odchovali 9 vrhů, přičemž v roce 2005 byly odchovány vrh "A" (3 štěňata, výběrový chov), matka Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji a vrh "B" (6 štěňat, výběrový chov), matka Źuzia Uśmiech Dalmacji (odchov, majitelka feny Romana Macečková, Ostrava).

V roce 2006 byly odchovány vrhy "C" (6 štěňat, výběrový chov), matka Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji, vrh "D" (5 štěňat, výběrový chov), matka Xandra Uśmiech Dalmacji (odchov, majitelka feny Lucie Mourková, Praha), vrh "E" (4 štěňata), matka Violine Vicky du Domaine Belle Rose (spolumajitelství, odchov, majitelka feny Eva Blahutová, Opava), vrh "F" (9 štěňat, výběrový chov), matka Venise Venus du Domaine Belle Rose, vrh "G" (6 štěňat, výběrový chov), matka Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji.

V roce 2007 byly odchovány vrhy "H" (4 štěňata), matka Violine Vicky du Domaine Belle Rose (spolumajitelství, odchov, majitelka feny Eva Blahutová, Opava) a vrh "CH" (10 štěňat), matka Venise Venus du Domaine Belle Rose.

Otcem vrhů A-F Royal Hermelin je prvotřídní krycí pes Hollywood´s Dream Raul, který je 10-ti násobným šampiónem krásy, navíc má perfektní zdraví (máme všechny atesty) a charakter. Dává nádherná a zdravá štěňata a nejlepším důkazem těchto tvrzení je to, že jsem si po něm nechala tři štěňata - Bennyho (Almighty´s Gift Royal Hermelin, plnochrupý, Baer Bil+, Multišampión krásy, Vítěz coursingu 2007), Andělku (Beverly Angelia Royal Hermelin, Baer Bil+, JCH., CH. Polska, čekatelka ICH., CH. CZ a SK) a Cassiopeiu (Cassiopeia Princess Royal Hermelin, Baer Bil+, plnochrupá, JCH. Polska, čekatelka CH. Polska, 3.místo v dorostu na Světové výstavě v Poznani 2006). Dalšími krycími psy jsou velice kvalitní dalmatini, ať již exteriérem, tak zdravím.

To, že všude neroztrubujeme, jak máme úžasné, nádherné a kvalitní dalmatiny, je způsobenou zdravou autorecenzí, jelikož ten,

KDO SE SÁM CHVÁLÍ, JAKOBY SE HOVNEM MAZAL!

A pokud ležíme "konkurenci" v žaludku, tak ať nám to laskavě sdělí osobně, z očí do očí, a ne prostřednictvím anonymů a pomluv! Ale na druhou stranu - pokud někomu stojíme za pomluvy, tak to znamená, že se nám skutečně daří a máme úspěch!

Mimochodem - potkáme na výstavě CRUFT´s 2008 také odchovy těch chovatelů, kteří nás tak vehementně pomlouvají a napadají???

My v Anglii vystavovat budeme! A Vy?

A těm, co mají zdravý rozum a zájem o opravdu kvalitní štěňata dalmatinů, nabízíme naše štěňátka Štěňata/Puppies >>

30.10.2007

Ihned k odběru fenka Chelsea Chloe a pejsek Chess Challenger! Oba vhodní na výstavy a k chovu, ale také jako mazlíci nebo k výcviku - agility, coursing apod.. Oba oboustranně slyšící!

24.10.2007

Dnes mají štěňata z vrhu "CH" Royal Hermelin 9 týdnů. Rostou jako z vody a všechna váží přes 8 kg!

Ihned k odběru pejsek Chess Challenger a fenka Chelsea Chloe Royal Hermelin >> a černě tečkovaná fenka Azgiria Bella di Zucchero. Možno i na spolumajitelství nebo na splátky.

K odběru rovněž štěně - pejsek - malého bílého špice. Rodiče všech uvedených štěňat šampióni a multišampióni krásy!

18.10.2007

Přidány další fotky do sekce Odchovy/Litters >>

17.10.2007

Tak, dnes jsem udělala další pokrok - nainstalovala jsem SKYPE, takže můžete využít komunikaci i tímto způsobem. Před telefonováním mi pošlete SMS. Zájemcům o štěňata můžu takto naše miminka předvést!

Skype jméno máme: royalhermelin

16.10.2007

Úúúúúúúúúúúúúúúúúúfff! Tak jsem po dlouhátánské době aktualizovala a upravila všechny sekce těchto stránek. Stálo mě to mimořádné úsilí, jelikož mou hlavní náplní, tedy kromě zaměstnání (které mi zabírá, bohužel, denně 9 hodin), je sbírání hovínek po štěňatech, vaření pro ně a vymýšlení jejich zábavy. Kromě toho máme sklizeno a zpracováno 700 kg jablek (většina bude přeměněna na kalvádos), 150 kg meruněk a broskví, 200 kg švestek, 100 kg vlašských ořechů a nasušeno 30 kg hub!

K aktualizaci jsem se rozhodla proto, že s jejich úplnou přestavbou je to ještě nadlouho, jelikož teprve po 3 měsících se mi podařilo zprovoznit ADSL internet! Ať žijí VISTY!

Takže, mnoho zajímavých a nových informací najdete zejména v sekcích Štěňata/Puppies >> , Plánovaný vrh/Planned litter >> a Odchovy/Litters >> . Tímto Vám přeji příjemné chvilky strávené na našich stránkách! Zároveň se omlouvám těm majitelům našich štěňat, jejichž fotky jsem nezveřejnila, pracuje se na tom!

15.10.2007

IHNED K ODBĚRU POSLEDNÍCH PĚT BUDOUCÍCH ŠAMPIÓNŮ!

VÍCE INFORMACÍ ZDE: >>

08.10.2007

MVP České Budějovice 06.10.2007

Ebony Esprit Royal Hermelin

Výborný 1, CAJC a splnil podmínky pro získání titulu

ČESKÝ JUNIORŠAMPIÓN!

Dalšímu šampionovi z chovatelské stanice Royal Hermelin tímto z celého srdce gratulujeme!

02.10.2007

NOVÉ FOTKY VRHU "CH" ROYAL HERMELIN VE VĚKU 5 TÝDNŮ NAJDETE ZDE >>

21.09.2007

Mimina z vrhu "CH" Royal Hermelin měla ve středu 28 dnů. Byla podruhé odčervená, pejsci váží 2500 - 3000 g, fenky 2100 - 2500 g. Pevnou stravu přijímají s nadšením, nejvíce jim chutnají piškoty v mléce s medem, dále pak granule. Masíčku ještě nepřišla tak úplně na chuť, ale, co není, to bude! Oči již mají vybarvené, modré oko nemáme žádné. Všechna štěňata, až na Chantall´s Chére (ta bude tmavší, ale naprosto dokonale tečkovaná), budou středně, rovnoměrně tečkovaná. Hnědě tečkovaní pejsci jsou všichni naprosto úžasní, silní a sebevědomí, všichni jsou vhodní na výstavy. Černě tečkovaný pejsek Cherubin je jemnější, určitě nebude dominantní. Všechny standartně zbarvené fenky - Chypre, Chére a Chelsea (dříve ChaCha) jsou vhodné na výstavy, Chypre jezdit bude a obě hnědulky umístím taky k zájemcům o vystavování.

Jinak, štěňata jsou naprosto geniální: Tolkiena čtou v originále, chodí na splachovací záchod a sousedovi už zadávila kočku! (berte s rezervou)

Fotky budou zveřejněny během víkendu.

17.09.2007

NVP Chorzów, Polsko, 16.09.2007

FRODO ROYAL HERMELIN

(ICH. Hollywood´s Dream Raul x CH. Venise Venus du Domaine Belle Rose)

Třída mladých:

Výborný 1, Vítěz mladých, Nejlepší junior, BOB, BOG Junior & BOG IV!

A to byla vůbec první Frodova výstava!

Frodo je stále na prodej, je vhodný pro ty, kteří nemají čas věnovat se výchově dalmatina od malého štěněte. Frodo je zvyklý v bytě i na zahradě. Je velice temperamentní, hledá sportovně založené páníčky, kteří mu poskytnou dostatek lásky a pohybu, nejlépe u kola.

Ještě krátké ohlédnutí za CVP Košice - pár fotek ze závěrečných soutěží. Na 1. a 2. fotce JCh. Funky Faun Royal Hermelin, nejdříve v soutěži BIS Junior a poté na stupínku vítězů - BOG II., dále pak 3 fotky s JCh. Funky Faunem a CH. Beverly Angelia Royal Hermelin, kteří se umístili jako 3. nejkrásnější pár výstavy.

Kliknutím na fotku si ji zvětšíte

10.09.2007

NOVÉ FOTKY VRHU "CH" ROYAL HERMELIN NAJDETE ZDE >>

FOTKY A VÝSLEDKY Z III. OSTRAVSKÉ DALMATINŠOU >>

06.09.2007

Ihned k odběru roční pejsek dalmatina Frodo Royal Hermelin a tříměsíční pejsek malého bílého špice Aron Beskydská perla:

03.09.2007

CVP Czestochowa, Polsko, 02.09.2007

Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierchowska

ICH., MultiCh. Hollywood´s Dream Raul, třída šampiónů: V1, CWC, BOS & BOB

JCH. Cassiopeia Princess Royal Hermelin, mezitřída: V1, CWC

JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin, třída otevřena: V1, CWC, BOS + splnila podmínky pro udělení titulu POLSKÝ ŠAMPIÓN!

MultiCh. Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji, třída veteránů: V1, Nejlepší veterán

Tak jsme první záříjovou neděli jeli bojovat sami se sebou do Polska. V Czestochové jsme ještě nikdy nevystavovali, tak jsme využili nabídky organizátorů vystavovat ICH. (Frankie) a veterána (Vanda) zdarma a vydali jsme se tam. Až na to, že cesta na výstaviště nebyla vůbec značená, jsme dorazili celkem dobře. Rozhodčí byla velice milá a posuzovala velice fundovaně. Všichni psi dostali výbornou. Frankie byl celý nadšený, skákal v kruhu jako Kozlík Matěj (konečně je zase na výstavě, tak musel všem ukazovat svou radost), Cassiopeia se zase (konečně) dostává po falešné březosti do formy a hezky se předváděla, Andělka se paní rozhodčí líbila moc, hlavně její postava a výraz a dala jí ocenění Nejlepší fena v plemeni, přestože je trošku při těle (teoreticky by za 2 týdny měla rodit, takže tak byla krmená, ale nezabřezla). Vanda při svém debutu ve třídě veteránů se taky dost líbila, rozhodčí ocenila zejména její perfektní kondici a pohyb a při závěrečném kolečku nám tleskala ona i diváci. V boji o vítěze plemene se utkali Frankie, Andělka a Vanda. Vyhrál Frankie, ale hodně těsně, protože podle rozhodčí, byla Andělka v postoji daleko lepší než její táta Frankie! Jo, Frankie, Tvoje děti Tě už pomalu začínají porážet!

29.08.2007

Štěňata z vrhu "CH" Royal Hermelin dnes mají právě 7 dnů! Mají se čile k světu a všechna zdvojnásobila svou porodní váhu. Poštěkávají, roztomile vrčí a vysávají svou maminu Chantall, která se už po porodu zotavila a hezky jí, takže má dost mléka a síly na těch 10 malých upírků!

24.08.2007

Vzkaz pro všechny lidičky, kteří čekají na štěňátko z vrhu "CH": každému z Vás se narodilo štěňátko, jaké jste si zamluvili, takže se na Vás dostane! Mimina se mají k světu, hezky jedí, Chantálka je vzorná matka, která se od nich nehne na krok.

Přes víkend budu doma, takže tam nebudu mít signál na mobilu. Volejte mi, tedy, na pevnou linku 596-513151, ale raději večer, protože přes den budeme makat na zahradě (jablek a švestek jsou mraky a musíme je posbírat).

Pokud se budete chtít přijet na mimina podívat, tak nejdříve, až jim budou 3 týdny (z karanténních důvodů). Jejich fotky Vám ale pošlu dříve, abyste se mohli už těšit.

Jinak nás můžete navštívit na Dalmatinšou 01.09.2007, kde uvidíte tátu Bennyho, dědka Frankieho a štěňata po Chantálce, kterým je už rok. A na co Vás ještě nalákáme? Pro prvních 100 dospělých návštěvníků máme připraveno skvělé pivečko zdarma!

23.08.2007

Dne 22.08.2007 se nám narodilo 10 štěňat - vrh "CH" Royal Hermelin, po rodičích CH. Almighty´s Gift Royal Hermelin a CH.Venise Venus du Domaine Belle Rose. Máme 5 pejsků a 5 fenek. 4 pejsci a 1 fenka jsou již zadaní, takže, případní zájemci, neváhejte a rezervujte si štěňátka již nyní!

Jelikož fenka Beverly Angelia Royal Hermelin nezabřezla, další štěňata budou k odběru až na vánoce 2007.

Chcete-li dalmatina, ale nemáte-li dost času na štěně, můžeme Vám nabídnout ročního černě tečkovaného pejska za symbolickou cenu, jehož majitelé se v září stěhují do zahraničí a nemohou si jej vzít s sebou.

A, nechcete-li dalmatina vůbec, tak Vám můžeme nabídnout ihned k odběru malého bílého špice s PP!

21.08.2007

Výsledky z 2 x CACIB Bratislava poslala hrdá panička Mimči (Frankie´s Pearl Royal Hermelin) Lucia Fratričová >>>

20.08.2007

2x MVP Bratislava 18.+19.08.2007

Frankie´s Pearl Royal Hermelin

třída mladých - 2x V1, 2x CAJC - tím splnila podmínky na získání titulu

SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH

a

KVALIFIKOVALA SE NA CRUFT´S 2008!

Mimča je již druhým štěnětem z naší chovatelské stanice, které se kvalifikovalo na tuto nejslavnější výstavu na světě, takže ROYAL HERMELIN bude mít na této výstavě hned dva zástupce! Černě tečkovaného pejska Dream´s De Já Vú Royal Hermelin a hnědě tečkovanou fenku Frankie´s Pearl Royal Hermelin!

Vzhledem k tomu, že nejstarším našim štěňatům je teprve 30 měsíců, je toto velký úspěch. Dále máme z naší chovatelské stanice tyto šampiony: Almighty´s Gift Royal Hermelin (CH.SK, PL, JCH.CZ, SK, PL), Beverly Angelia Royal Hermelin (JCH. DK ČR), Cassiopeia Princess Royal Hermelin (JCH. PL), Funky Faun Royal Hermelin (JCH. SK) a Frankie´s Pearl Royal Hermelin (JCH.SK).

Všem majitelům našich štěňat tímto děkuji, že se ta k starají!

13.08.2007

Všechny majitele a milovníky dalmatinů zveme na již 3. ročník Ostravské dalmatinšou! Neváhejte, bude zase sranda a spousta hezkých zážitků a také cen a dárků!

III. OSTRAVSKÁ DALMATINŠOU

07.08.2007

NVP Zakopane, Polsko, 05.08.2007

JCH. Cassiopeia Princess Royal Hermelin, mezitřída - V1, CWC,BOS&BOB

01.08.2007

Tááááák, svoje jsem si udělal a teď se můžu válet, holky!

Na snímku zprava - CH., JCH. Almighty´s Gift Royal Hermelin (budoucí otec vrhů "CH" a "I" Royal Hermelin) a feny CH.,JCH. Venise Venus du Domaine Belle Rose (matka vrhu "CH") a JCH.Beverly Angelia Royal Hermelin (matka vrhu "I" Royal Hermelin)

30.07.2007

NVP Bedzin, Polsko, 29.07.2007

Cassiopeia Princess Royal Hermelin, třída mladých - V1, Vítěz mladých, Nejlepší Junior

a tím splnila podmínky pro získání titulu

POLSKÝ JUNIOR ŠAMPIÓN!

Zde jsou budoucí rodokmeny štěňat z vrhů Royal Hermelin

"CH" zde >>

(CH. Almighty´s Gift Royal Hermelin x CH. Venise Venus du Domaine Belle Rose)

&

"I" zde >>

(CH. Almighty´s Gift Royal Hermelin x JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin)

24.07.2007

BEREME ZÁZNAMY NA ŠTĚŇATA Z DVOU VRHŮ, ODBĚR OD ŘÍJNA 2007:

"CH" ROYAL HERMELIN

CH. Almighty´s Gift Royal Hermelin x CH. Venise Venus du Domaine Belle Rose

&

"I" ROYAL HERMELIN

CH. Almighty´s Gift Royal Hermelin x JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin

Venise Venus du Domaine Belle Rose

Almighty´s Gift Royal Hermelin

Beverly Angelia Royal Hermelin

Hnědě tečkovaná fena, import Francie, Baer Bil+, plnochrupá, matka vrhu "F" Royal Hermelin

Černě tečkovaný pes, Baer Bil+, plnochrupý

Hnědě tečkovaná fena, , Baer Bil+

Šampión Polska a Rumunska,

Junioršampión Polska a Dalmatin klubu ČR

čekatelka Interšampióna, Českého, Slovenského a Ukrajinského šampióna

BIS III., BOB, BOS, CACIB2x, res.CACIB

Šampión Polska a Slovenska,

Junior Šampión ČR, Slovenska a Polska

Čekatel Interšampióna, Českého, Maďarského, Rumunského a Ukrajinského šampióna

BOG Junior III., BOB 4x, BOS, CACIB 3x, res.CACIB, Vítěz Slovenska mladých, Vítěz mladých

Vítěz coursingu 2007

Junior šampión Dalmatin klubu ČR

Čekatelka Českého, Polského a Slovenského šampióna, Čekatelka Interšampióna

S pejskem Funky Faun Royal Hermelin - III. Nejkrásnější pár NVP Košice 2007

Štěňata vhodná jak na výstavy, tak jako mazlíci nebo "závodníci" v coursingu či agility, jelikož pro tyto sporty mají po svých rodičích ty nejlepší předpoklady!

Cena od 5.000 Kč dle kvality štěněte. Chovatelský servis je samozřejmostí, kvalitní a odborný odchov a socializace je pro nás standard.

Otec štěňat je Vítězem v coursingu 2007!

23.07.2007

Nová fotka našeho účastníka Dream´s DeJáVú Royal Hermelin na nejstarší, nejslavnější a nejprestižnější výstavě na světě - CRUFT´s!

Tak takové krasavce dává náš Frankie - Hollywood´s Dream Raul! Naprosto úžasné hlavy s charismatickým výrazem, silnou kostru, perfektní přední frontu a úhlení předních a zadních končetin. A jeho potomci v polovině případů mají daleko lepší horní línii, než jejich otec, takže náš Frankie je zlepšovatelem! A to už nemluvím o nádherném, prostorném a dynamickém pohybu!

A že to není náhoda dokazují úspěchy jeho dalších potomků po odlišných matkách:

NVP Košice 15.07.2007 - Funky Faun Royal Hermelin (Frankie x CH. Venise Venus du Domaine Belle Rose), 12 měsíců - Výborný 1, CAJC, BOB&res.BOG, 3. nejkrásnější pár s fenou JCH.Beverly Angelia Royal Hermelin (Frankie x Źuzia Uśmiech Dalmacji)

NVP Mladá Boleslav 21.07.2007 - Ebony Esprit Royal Hermelin (Frankie x JCH. Violine Vicky du Domaine Belle Rose), 14 měsíců - Výborný 1, CAJC, BOB&BOG IV. + res. BIS Junior !

18.07.2007

Vše nejlepší našim štěňatům z vrhu "F" - Frodovi (Frankie´s Future), Funkymu (Funky Faun), Casperovi (Frodo), First Love, Artušovi (Flower Power), Mimče (Frankie´s Pearl), Fany (Frankie´s Fandango), Fatamorganě (Fatamorgana Queen) a Fantastic Faeně k jejich prvním narozeninám přeje táta Frankie, máma Chantálka, tety Vanda, Andělka a Kejsinka, strejda Benny, a samozřejmě já, Monika!

Děkuji jejich páníčkům, že se o ně hezky starají a mají je rádi!

12.07.2007

Z daleké Francie přišla vynikající zpráva:

DREAM´s DÉJAVÚ Royal Hermelin

(ICH.Hollywood´s Dream Raul x CH. Xandra Uśmiech Dalmacji)

se umístil na Šampionátu Francie v Montluconu ve třídě mladých na prvním místě a tím se kvalifikoval na

CRUFT´s 2008!

24.06.2007

MVP Krakow, Polsko, 24.06.2007

Hollywood´s Dream Raul, třída šampiónů - V1, CWC, CACIB, BOB

Beverly Angelia Royal Hermelin, mezitřída - V1, CWC, CACIB

Cassiopeia Princess Royal Hermelin, třída mladých - V1, Vítěz mladých, Nejlepší Junior

Bonitace Brno 23.03.2007

Na této bonitaci byli uchovněni psi: CH. Almighty´s Gift Royal Hermelin a Bacio di Belmondo Royal Hermelin a fena JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin. Zájemci o krytí výše uvedenými krycími psy mne mohou kontaktovat. Poplatek za krytí je 6.000,- Kč, v případě málopočetného vrhu (1-4 štěňata) je druhé krytí zdarma.

11.06.2007

NVP Raciborz, Polsko, 10.06.2007

Almighty´s Gift Royal Hermelin - V1, CWC, BOS & BOB

a splnil podmínky pro získání titulu

POLSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY !

Tímto do věku 26 měsíců Benjamínek získal tyto šampionáty:

JCH. České republiky, JCH. Slovenska, JCH. Polska

CH. Slovenska a CH. Polska

Dne 10.06.2007 oslavila své 3. narozeniny naše Chantálka - Venise Venus du Domaine Belle Rose. Na její štěňátka se můžete těšit koncem září 2007, kdy budou k odběru. Bližší informace naleznete na našich stránkách počátkem července 2007, ale záznamy přijímáme již nyní.

Další fotky z Dalmatian & Harriest Festu naleznete na stránkách Psa Jíry >>

Almighty´s Gift Royal Hermelin, kategorie pes amatér - Vítěz coursingu 2007

Frankie´s Pearl Royal Hermelin, kategorie fena bejby - Vítěz coursingu 2007

Funky Faun Royal Hermelin, kategorie pes bejby - Vítěz coursingu 2007

Aurora Andromeda Royal Hermelin, kategorie fena amatér - 4.místo

Hollywood´s Dream Raul, kategorie pes amatér - 3.místo

Beverly Angelia Royal Hermelin, kategorie fena amatér - 3.místo

Ghana´s Gemma Royal Hermelin, kategorie fena bejby - 2.místo

Grace Ghedirah Royal Hermelin, kategorie fena bejby - 3.místo

Cassiopeia Princess Royal Hermelin, kategorie fena amatér - 5.místo

Sourozenci Aurora a Benjamínek (Aurora Andromeda a Almighty´s Gift Royal Hermelin) v "bratrovražedném boji"!

06.06.2007

Dnes má naše Vanda (MultiCh. Lawenda Loris Uśmiech Dalmacji) osmé narozeniny! Zítřkem vstupuje do věku veteránů, takže ji budete moci opět vidět na výstavách v této kategorii!

MVP Nitra, Slovensko, 02.06.2007

Almighty´s Gift Royal Hermelin - V1, CAC

a splnil podmínky pro získání titulu

SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY !

Beverly Angelia Royal Hermelin - V1, CAC

Funky Faun Royal Hermelin - V1, CAJC

27.05.2007

DALMATIAN & HARRIEST FEST BRNO 26.05.2007

Dne 26.05.2007 proběhl v jezdeckém areálu Panská lícha v Brně závod v coursingu dalmatinů a naháčů. Všichni "Royal Hermelíni" běhali na dráze poprvé. Před závodem jsme měli trošku obavy, jak to dopadne, tedy, jestli psi vůbec vystartují. Na závod jsme jeli nezkaženi věděním - jak to bude vypadat, za čím psi vůbec budou běhat, jaká jsou pravidla atd atd. Přesto jsme dorazili a obsadili jsme 4 kategorie z pěti. V kategorii psů amatérů jsme měli zástupce Frankieho (Hollywood´s Dream Raul, 5 let) a jeho syna Benjamínka (Almighty´s Gift Royal Hermelin, 2 roky). V kategorii fen amatérek nás zastupovala Aura (Aurora Andromeda RH, 2 roky), Andělka (Beverly Angelia RH, 20 měsíců) a Keisy (Cassiopeia Princess RH, 13 měsíců). V kategorii "bejby" do 12 měsíců běhal ve psech Funky Faun RH a ve fenách Mimča (Frankie´s Pearl Royal Hermelin, 10 měsíců) a sestry Ghana´s Gemma a Grace Ghedirah Royal Hermelin (7 měsíců). Až na Keisinu (Cassiopeia Princess), všichni "Hermelíni" hned napoprvé vyrazili! A běželi a líbilo se jim to! Náš Benjamínek si hned napoprvé vyběhal nejvíce bodů ze všech amatérů. A po excelentním běhu Kessy - Ghana´s Gemma Royal Hermelin - přišla paní organizátorka s tím, že fenečka je velice talentovaná a měla by pokračovat. Budeme, Sekaninovi?

A jak jsme dopadli?

Psi, amatéři:

JCH. Almighty´s Gift Royal Hermelin, 1. místo. Vítěz coursingu 2007

ICH. Hollywood´s Dream Raul, 3. místo

Feny, amatéři:

JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin, 3 místo

Aurora Andromeda Royal Hermelin, 4.místo

Cassiopeia Princess Royal Hermelin, 5. místo

Psi, bejby:

Funky Faun Royal Hermelin, 1. místo, Vítěz coursingu 2007

Feny, bejby:

Frankie´s Pearl Royal Hermelin, 1. místo, Vítěz coursingu 2007

Ghana´s Gemma Royal Hermelin, 2. místo

Grace Ghedirah Royal Hermelin, 3. místo

Takže, ze 4 amatérských kategorií, jsme získali 3 x první místo a titul Vítěz coursingu 2007. Škoda jen, že Dalmatin klub ČR nakonec zrušil v propozicích slibované tituly Šampión v coursingu 2007 a Vice Šampión v coursingu 2007. Ale nám to nevadí, vyhráli jsme všichni, protože jsme se skvěle bavili a znovu jsme se setkali. Fotky budou do konce týdne.

14.05.2007

MVP Bratislava, Slovensko, 12.05.2007

Almighty´s Gift Royal Hermelin - V1, CAC

Beverly Angelia Royal Hermelin - V2, res.CAC

Venise Venus du Domaine Belle Rose - V2, res.CAC

Frankie´s Pearl Royal Hermelin - V2

Aurora Andromeda Royal Hermelin - VD4

SV Dalmatinů Bratislava, Slovensko, 13.05.2007

Frankie´s Pearl Royal Hermelin - V1, CAJC, BIS Junior

09.05.2007

NVP Banská Bystrica, Slovensko, 06.05.2007

Funky Faun Royal Hermelin - V1, CAJC, BOB + BIS JUNIOR!

Frankie´s Pearl Royal Hermelin - V1, CAJC

JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin - V1, CAC

CH. Venise Venus du Domaine Belle Rose - V2, res. CAC

JCH. Almighty´s Gift + Aurora Andromeda Royal Hermelin - VD1

03.05.2007

MVP Opole, Polsko, 28.04.2007

Venise Venus du Domaine Belle Rose - V1, CWC - a splnila podmínky pro získání titulu POLSKÝ ŠAMPIÓN!

25.04.2007

MVP České Budějovice, 21.04.2007

Ebony Esprit Royal Hermelin - V1, CAJC

JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin - V1, CAC

Aurora Andromeda Royal Hermelin - V2, res. CAC

JCH. Almighty´s Gift Royal Hermelin - V3

Cassiopeia Princess Royal Hermelin - V3

Ebony Esprit Royal Hermelin

Aurora Andromeda Royal Hermelin

20.04.2007

Nové fotky našich pejsků - zleva Frankie´s Future Royal Hermelin (ICH.Hollywood´s Dream Raul x JCH.Venise Venus du Domaine Belle Rose) a Bacio di Belmondo Royal Hermelin (ICH.Hollywood´s Dream Raul x CH.Źuzia Uśmiech Dalmacji), majitelka Jane WINGAA

16.04.2007

NVP Ostrava, 14.04.2007

ICH. Hollywood´s Dream Raul - V1, CAC, Národní vítěz

JCH. Beverly Angelia Royal Hermelin - V1, CAC

Cassiopeia Princess Royal Hermelin - V1, CAJC

Aurora Andromeda Royal Hermelin - V2, res. CAC

JCH. Almighty´s Gift Royal Hermelin - V2

18.03.2007

MVP Katovice 16.03.2007

Rozhodčí Boris Spoljarić, Chorvatsko (posuzoval World Dog Show Poznań 2006)

ALMIGHTY´s GIFT ROYAL HERMELIN

Mezitřída: Výborný 1, CWC!

12.02.2007

Víkend 10.-11.02.2007 byl pro Royal Hermelin výstavním maratónem! A úspěšným! V sobotu bojovali kluci a v neděli bojovaly holky, všech pět vítězů jsou děti našeho Frankieho (Hollywood´s Dream Raul)!

MVP Brno 11.02.2007

Rozhodčí: Petr Řehánek

BACIO di BELMONDO Royal Hermelin, třída mladých, V1, CAJC

ALMIGHTY´s GIFT Royal Hermelin, mezitřída, V1, CAC, CACIB

NVP Bydgoscz, Polsko, 12.02.2007

Rozhodčí: Barbara Larska

CASSIOPEIA PRINCESS Royal Hermelin, třída mladých, V1, Zw. Mlodziezy, Nejlepší Junior

BEVERLY ANGELIA Royal Hermelin, mezitřída, V1, CWC

YASMINE Uśmiech Dalmacji, třída otevřená, V1, CWC, BOS, BOB

28.01.2007

Připravili jsme pro Vás na stáhnutí několik pohlednic našich dalmatinů.

15.01.2007

POZOR! ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA NA: 774-137753 !

12.01.2007

NVP Olomouc 12.01.2007 - BACIO di BELMONDO Royal Hermelin získal na své první výstavě tituly Výborný 1, CAJC!

10.01.2007

Poslední volný pejsek z vrhu "G" - GOLDEN RAIN Royal Hermelin - ihned k odběru!

(kliknutím na obrázek jej zvětšíte)

09.01.2007

Pár nových foteček naší Ghany (Kesy) a Gianta (Aron) v nových domovech: